آخرین اخبار املاک در زیباکنار

ویلای لوکس در زیبا کنار - استقامت ویلا :شمال منطقه‌ای پرباران است و رطوبت مشخصه بارز شهر‌های شمالی است، بنابراین نوع، عایق‌ها و مصالح به کار گرفته شده در ساخت ویلا اهمیت زیادی دارد
نکات مورد توجه هنگام خرید ویلا در شمال

نکاتی راجع به خرید ویلا در شمال
استقامت ویلا :شمال منطقه‌ای پرباران است و رطوبت مشخصه بارز شهر‌های شمالی است، بنابراین نوع، عایق‌ها و مصالح به کار گرفته شده در ساخت ویلا اهمیت زیادی دارد
بررسی استعلامات و مدارک ویلا:بهتر است ویلا دارای سند مالکیت شش دانگ و یا مشاع باشد در غیر این صورت دارای سند مبایعنامه ای یا شورایی باشد و مورد تایید شورا باشد.
چشم‌انداز ویلا:یکی دیگر از ویژگی‌های مهم برای کسانی که علاقه به محیط بکر دارند می‌تواند باشد.
 

ویلای لوکس در زیبا کنار - در هنگام خرید مغازه و قبل از معامله، باید به نکات زیادی توجه کنید تا از مشکلات بعدی، از محل بد قرارگیری مغازه و کم شدن فروش تا امکان کلاهبرداری و به باد رفتن سرمایه شما، جلوگیری شود.
نکات ضروری هنگام خرید مغازه

نکات ضروری هنگام خرید مغازه
1- از مورد اعتماد بودن فروشنده اطمینان حاصل کنید 
2- حتما دارای سند تجاری باشد
3- تمامی امتیازات مغازه از جمله آب، برق و ... تنها متعلق به مغازه باشد
4-مطمئن شوید که مغازه در رهن بانک، توقیف بانک، ملک اوقافی یا ورثه ای نباشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و فروش املاک تجاری  درزیباکنار به مشاورین ما در دلتا مسکن اعتماد کنید.09116585616 
 

ویلای لوکس در زیبا کنار - آشنایی با جاذبه های گردشگری زیباکنار​فاصله زیباکنار تا تهران حدود 330 کیلومتر می باشد. یکی  از جاذبه های طبیعی زیباکنار رودخانه اوشمک می باشد
آشنایی با جاذبه های گردشگری زیباکنار​

فاصله زیباکنار تا تهران حدود 330 کیلومتر می باشد یکی  از جاذبه های طبیعی زیباکنار رودخانه اوشمک می باشد که به طول 8 کیلومتر از دل زیباکنار گذشته و طبیعتی زیبا را در کنار خود بوجود اورده و مکانی مناسب برای ماهیگیری محسوب می شود.میتوانید درلینک رو به رو تصاویر واطلاعات بیشتری از رودخانه اوشمک ببینید:رودخانه اوشمک. پارك ملي بوجاق كه لاگون زیباکنار را به عنوان تالاب بين المللي به مجامع جهاني معرفي نموده است و دلتاي رودخانه سفيدرود را در خود جاي داده است يكي از زيستگاههاي مهم پرندگان و آبزيان مي باشد. مشاهده تصاویر در لینک رو به رو:پارک ملی بوجاق منطقه تجاری و مراکز تفریحی کاسپین  هم از مناطقی است که افراد زیادی را به خود جذب میکند :مرکز خرید کاسپین
ساحل زیبای حاجی بکنده هم از نقاط پرگردشگر این نوار ساحلی است :ساحل حاجی بکنده
مکانهای گردشگری زیباکنار
. برای دیدن اطلاعات بیشتر لینک رو به رو را ببینید زیبا کنار دارای مناطق گردشگری زیادی است اگر مایل به دیدن تمام نقاط گردشگری هستید لینک رو به رو را مشاهده کنید :مکانهای گردشگری زیباکنار

ویلای لوکس در زیبا کنار - بازار خرید و فروش خانه روستایی در گیلان بسیار داغ است، شاید شما هم به فکر فروش خانه روستایی خود باشید.
فروش خانه روستایی در گیلان

بازار خرید و فروش خانه روستایی در گیلان داغ است، شاید شما هم به فکر فروش خانه روستایی خود باشید.

این روزها می تواند برای شما سود آور باشد چون که با توجه به بالا رفتن قیمت مسکن می توانید ویلا و یا خانه روستایی خود را با قیمت خوبی به فروش برسانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و فروش خانه روستایی در گیلان به مشاورین ما در دلتا مسکن اعتماد کنید.09116585616
 

ویلای لوکس در زیبا کنار - اين نوار ساحلي از توابع شهرستان رشت در فاصله ٣٠ كيلومتري از مركز استان گيلان و فرودگاه رشت قرار دارد.
جاهای دیدنی زیباکنار کجاست ؟

جاهای دیدنی زیباکنار کجاست؟
اين نوار ساحلي از توابع شهرستان رشت در فاصله ٣٠ كيلومتري از مركز استان گيلان و فرودگاه رشت و فاصله حدود ١٠ كيلومتري از بزرگترين بندر تجاري شمال، بندر انزلي، واقع شده و دارای مناطق زیادی برای گردشگری می باشد مانند :ساحل زیباکنار ،پل چوبی منطقه آزاد،رودخانه اوشمک، پارک ملی بوچاق .زیباکنار نزديكترين ناحيه به منطقه آزاد كاسپين می باشد که امروزه به علت مراکز خرید زیادی که در این ناحیه وجود دارد باعث جذب گردشگران زیادی به مرکز خرید کاسپین شده،پارک جنگلی کیاشهر هم از مناطق بسیار نزدیک به زیبا کنار میباشد.،آکواریوم منطقه آزادانزلی هم جزمناطق بسیارجالب و سرگرم کننده برای گردشگران می باشد.همه این مناطق در مجاورت زیباکنار و یانزدیک به آن هستند وباعث می شوند سالانه درصد زیادی از مسافران تعطیلات خود را در منطقه زیباکنار بگذرانند.

ویلای لوکس در زیبا کنار - آغاز فروش زمین های شهرک شماره یک دلتا مسکن در زیباکنار زمین های 205 الی 350 متری با خرید این زمین ها سرمایه خود را چند برابر کنبد.
پیش فروش قطعات شهرک شماره یک دلتا مسکن

مژده .....مژده آغاز فروش تعداد محدودی از قطعات شهرک شماره یک (دلتامسکن) شروع متراژ از ۲۰۵ متر الی ۳۵۰ متر یک فرصت بی نظیر برای شما که به سرمایه گذاری می اندیشید با خرید زمین در این شهرک از امکانات خاص دلتامسکن که به زودی اعلام میشود میتوانید بهره ببرید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. ❗مدت فروش محدود❗ واحد فروش:09116585616

آدرس : منطقه ازاد بندر انزلی، کیلومتر 19 جاده زیباکنار، جنب صدا و سیمای زیباکنار، دلتا مسکن 

ویلای لوکس در زیبا کنار -  خرید ملک در گیلان زیر نظر بهترین مشاوران خرید ملک در گیلان با داشتن سالها فعالیت در خدمت مشتریان گرامی می باشد.
خرید ملک درگیلان

خرید ملک در گیلان زیر نظر بهترین مشاوران خرید ملک در گیلان با داشتن سالها فعالیت در خدمت مشتریان گرامی می باشد. نکات مهم جهت خرید ملک در گیلان بودجه خود برای خرید ملک در گیلان توجه کنید و تمامی هزینه هایی که ممکن است هنگام خرید پیش بیاید را در نظر بگیرید. تمامی بندهای قرارداد و سند برای خرید ملک در گیلان را به دقت مطالعه کنید. تعداد طبقات و تعداد واحدهای یک ملک در گیلان بسیار مهم است. با توجه به رطوبتی که در استان گیلان وجود دارد دقت داشته باشید جهت خرید ملک گیلان، مصالح و سازه استاندارد و با کیفیت مطلوب باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ملک در گیلان به مشاورین ما در دلتا مسکن اعتماد کنید.09116585616

ویلای لوکس در زیبا کنار - زیباکنار ناحیه ای ساحلی در استان گیلان و از توابع شهرستان رشت است.شامل روستاهای دوباج ،ملکده،نوده،جلیدان ، چالکش لات ، تازه اباد ، فخر آباد ، اژدها بلوچ ،خشک اسطلخ ،شهمیرسرا ،امیلدان و چونچنان می باشد
زیباکنار کجاست ؟خرید ویلا در زیباکنار چگونه است؟

زیباکنار کجاست ؟خرید ویلا در زیباکنارچگونه است؟
زیباکنار ناحیه ای ساحلی در استان گیلان و از توابع شهرستان رشت است.شامل روستاهای دوباج ،ملکده،نوده،جلیدان ، چالکش لات ، تازه اباد ، فخر آباد ، اژدها بلوچ ،خشک اسطلخ ،شهمیرسرا ،امیلدان و چونچنان می باشد ، از شمال به دریای  خزر و از جنوب به شهر لشت نشاء و کوچصفهان ، از شرق به کیاشهر و چمخاله و از غرب به شهر بندر انزلی متصل است . به دلیل نزدیکی به منطقه آزاد و تازه تاسیس کاسپین این منطقه نیز در سال 93 جزء محدوده منطقه آزاد کاسپین اعلام گردیده است .
با توجه به پیشرفت این منطقه ساحلی و مکان های گردشگری زیادی که در این منطقه هست در سال های اخیر خیلی از افرادی که به دنبال مکان مناسبی برای خرید ویلا وزمین هستند تا اوقات فراغت و تفریح خود را در آن سپری کنند این منطقه را انتخاب میکنند.
با توجه به این مسائل اگر شما سرمایه برای خرید ویلا در نظر گرفته اید میتوانید با مراجعه به شرکت انبوه سازان دلتا مسکن و با کمک تیم مجرب و مشاوران حرفه ای این شرکت اقدام به انتخاب و خرید بهترین ویلا در بهترین نقطه ی زیباکنار بکنید.

ویلای لوکس در زیبا کنار - امروزه در گیلان ویلا های شیک ساخته میشود و به قیمت ارزان و مناسبی به فروش میرسد دلتا مسکن در این زمینه مشاوره خوبی به شما خواهد داد.
خرید ویلای ارزان درگیلان

خرید ویلا ارزان در گیلان

امروزه در گیلان ویلا های شیک ساخته میشود و به قیمت ارزان و مناسبی به فروش میرسد دلتا مسکن در این زمینه مشاوره خوبی به شما خواهد داد.

خرید ویلا ارزان در گیلان روز به روز در حال پیشرفت است و بسیاری از سرمایه گذاران به سمت ساخت ویلاهای ارزان در گیلان میروند و این فرصت مناسبی برای خرید ویلا ارزان در گیلان است.

برای کسب اطلاعات در زمینه خرید ویلا ارزان در گیلان مشاوران ما در دلتا مسکن به شما راهنمایی های مفیدی خواهند داد:09116585616
 

ویلای لوکس در زیبا کنار - خرید و فروش ملک های قول نامه ای
خرید ملک های قول نامه ای

خرید فروش ملک های قول نامه ای
از نکات مهم خرید و فروش که قطعاً می بایست در نظر داشته باشید غیرقانونی بودن فروش و خرید زمین‌های قولنامه‌ای بر حسب قوانین شهرسازی و مسکن است. این را هم در نظر داشته باشید که اشخاص فروشنده و خریدار زمین‌های قولنامه‌ای بالاخره با مشکل رو به رو هستند. به نظر اصلا عاقلانه نمی باشد که شخص اندوخته مالی خود را در اختیار افرادی که اقدام به فروختن زمین‌های قولنامه‌ای می‌کنند، بگذارند چون در بیشتر موردها این زمین‌ها جزو متصرفات بوده و شخص طعمه زمین‌خواران خواهد شد. احتمالا مناسب ترین کار برای یک خرید ساده و بی دردسر استعلام است. بنابر این پیش ازپرداخت هر گونه وجه نقد، برای خرید زمین، حتمااستعلام بگیرید.
 

ویلای لوکس در زیبا کنار - نحوه فروش وقیمت گذاری ملک های نیم ساخته
چگونه خانه نیمه ساخت را قیمت‌ گذاری کنیم؟


اگر خانه شما در محلی واقع‌شده که درحال‌توسعه و پیشرفت است و مکان‌های خالی بسیاری اطراف آن وجود دارد، ممکن است بتوانید قیمت فروش مشابهی را از طریق خانه‌های آن منطقه پیدا کنید. اگر بتوانید قیمت چند خانه نیمه ساخت را در آن منطقه پیدا کنید، به‌راحتی می‌توانید بدانید قیمت هر مترمربع در آن منطقه چقدر است و قیمت خانه خود را محاسبه می کنید.
قیمت خانه را هنگام تکمیل آن برآورد کنید. شما می‌توانید این کار را با نگاهی به فروش اخیر خانه‌های تکمیل‌شده در این منطقه انجام دهید. این اطلاعات را از طریق مشاورین املاک آن منطقه دریافت کنید. و یا به‌طورمعمول در وب‌سایت‌های املاک قابل‌مشاهده می‌باشند. 
 

ویلای لوکس در زیبا کنار - بررسی قیمت مسکن تا پایان سال 97
وضعیت مسکن تا پایان سال ۹۷

وضعیت مسکن تا پایان سال ۹۷ 
 حسن محتشم عضو انجمن انبوه‌سازان استان تهران، درباره آخرین وضعیت قیمت مسکن بیان کرد:در نیمه اول سال در تمامی نقاط کشور شاهد افزایش ۲۵ تا ۱۰۰ درصدی قیمت مسکن بوده ایم، که قیمت متوسط یک آپارتمان مسکونی در سال گذشته ۴۰۰ میلیون تومان بود، اما هم‌اکنون با افزایش ۳۰ تا ۴۰ درصدی، متوسط قیمت یک آپارتمان به ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان رسیده است.
یک خریدار در طول مدت ۶ ماه باید ۳۰ درصد آورده خود را افزایش دهد تا قدرت خرید قبل را داشته باشد.
عضو انجمن انبوه‌سازان استان تهران همچنین با اشاره به کاهش چشمگیر معاملات مسکن در ۹ ماهه اخیر تصریح کرد: خریداران مسکن در طول یک سال شوک بسیاری از بازار و قیمت‌های مسکن دیده اند وهمین موضوع باعث شده میزان معاملات طی ۹ ماه اخیر با کاهش چشم گیری روبرو شود.
 در صورتی که شرایط کنونی ارزی ادامه داشته باشد و وضعیت اقتصاد کشور بهتر شود، شاهد ثبات قیمتی در این بازار تا پایان سال خواهیم بود.
عضو انجمن انبوه‌سازان مسکن استان تهران بیان کرد: همچنین پیش بینی می‌شود از نیمه دوم بهمن ماه رشد معاملات مسکن در برخی از مناطق کشور بیشتر شود و این رشد معاملات همراه با افزایش قیمت نخواهد بود.
محتشم خاطر نشان کرد: برآورد‌ها از بازار نشان می‌دهد که تا پایان نیمه دوم سال هیچ افزایش قیمتی در این بخش نخواهیم داشت البته نشانه‌هایی از کاهش قیمت هم در این بازار دیده نمی‌شود